Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete zanechat svůj vzkaz

8. 6. 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Zdeněk Etlík, 16. 2. 2014 8:41)

Dobrý den, mám dotaz ohledně mého pejska. Ted 26. unora mu bude 6 měsícu a jelikož pejska tohoto plemene mám poprvé a lidi mě říkají že by už měl být větší a těžší než je ted, tak se chci zeptat zda je v tomto věku správný poměr váha 14kg a výška kolem 42 cm v kohoutku. Děkuji Etlík

Re: Dotaz

(Dana, 16. 2. 2014 11:13)

Dobrý den Zdeňku. V 6 měsících je dost velký a většinou štěnda jdou nejprve do výšky a pak mohutní. Psíka jsem neviděla, ale Baroušek např.mohutněl až do třech let, stále se roztahoval a rostla mu hlava. 42 v kohoutku ještě není hranice, ale myslím, že nemusíte mít strach, tedy nevím z dotazu, zda je to psík s PP a není možné, že je např křížený.

Re: Re: Dotaz

(Zdeněk, 16. 2. 2014 21:02)

No jedná se o pejska bez PP ale kupovaný byl jako čistý a dle foek rodiču to tak opravdu je. Ale Paní co nám ho prodala nám řekla že granule jsou moc drahé a že dokrmovala piškotama. Takže pejsem měl ve dvou a pul měsících 3kg tak jsme ho ihned odvezly na veterinu a paní veterinářka nám dala vločky Happy Dog a Granule Purina Pro Plan. Takže doufám že to nebude mít nějaké následky.

Re: Re: Re: Dotaz

(Dana., 17. 2. 2014 7:28)

No páni, naše štěnda když odcházela do nových domovů v 8 týdnech měla 7-8 kg.

Gratulace

(Bonamy, 12. 7. 2011 10:57)

Ahoj Angelko a Barnie, gratulujeme Vám, máte 7 nádherných štěňátek a tak jim přejeme do světa jen to nejlepší, ať pěkně rostou a aby se dočkali skvělých páníčků jako máme my.
Určitě hodně foťte, ať vidíme jak cvaldové rostou :)

Re: Gratulace

(Angelka, 12. 7. 2011 12:45)

Ahoj Bonamy. Děkuji za nás oba, jsme hrdí rodiče těch našich sladkých miminek. Panička si je všechny tak zamilovala, že myslím, že je pak jen tak někomu nedá. Nebojte, fotky budou, vždyt já si tu připadám pořád jak u fotografa. Pa, jdu nabrat sílu sestřičko mladší.

Maláčci

(Jiřka, 12. 7. 2011 9:46)

Milá Angelko, Dančo a Bárnie moc vám gratuluji k sedmi úžasným maláčkům. Přeji vám ať ve zdraví prospívají a najdou skvělé, milující páníčky. Už se moc těším až je uvidím v akci :-) Angelko jsi skvělá mamča a panička je skvělý človíček. Pa všem Jiřka, Šampína, Forest, Áťa, Baxly a pekiňáci

Re: Maláčci

(Angelka, 12. 7. 2011 12:42)

Ahoj Jiřinko a celá moje původní rodinko. Jsem moc ráda, že to mám už za sebou, panička mi byla velkou oporou a moc mě chválila, tak jsem se nesměla nechat zahanbit, když mám tak skvělé maminky v rodu. Panička při první brečela, prý hodně vypadá jak já a pak to šlo docela rychle, tak neměla na další fňukání čas. Když bylo po všem, vlezla si k nám do ohrádky a nechala mě se přitulit i k ní a spokojeně jsem v tom velkém obložení usnula. Jdu odpočívat, at mám zas zpět svoji sílu, pa, myslím často na vás všechny.

Ahoj Angelko

(Bonamy, 17. 6. 2011 10:35)

Ahoj Angelko,na těch posledních fotečkách vypadáš úžasně,seš už velká holka.Doufám,že taková také budu.
Jinak bych ti ale chtěla popřát pevné nervy až se to narodí a aby tě moc nezlobili a páníčkům řekni,aby sem hned dali fotečky.

Re: Ahoj Angelko

(Angelka, 18. 6. 2011 0:41)

Ahoj Bony. Děkuju i ty budeš určitě krásná holka, vždyť jsme dětičky svých rodičů. Tak pan doktor paničce řekl, že těch prcků budu mít asi 5-6 tak to snad nebude hrozný. A to, že sem panička dá hned fotečky s tím počítej, je celá natěšená a už vše pomalu chystá. Tak já se jdu zas skulit do pelíšku, nějak jsem v poslední době ospalá.

Děkujeme

(Bonamy, 22. 4. 2011 3:42)

Děkujeme za krásný vzkaz.
Lásku páníčků už mám od prvního dne,hodila jsem na ně smutná očka a oni pro mě udělají všechno :)
Páníček si psal i s páníčky tvého brášky, je to taky fešák a možná se někdy uvidíme,prý má rád malé fenečky :)
Jinak 14. a 15. května se jedeme podívat do Prahy na mezinárodní výstavu psů,tak doufám,že tam třeba potkám někoho ze sourozenců.
Mějte se hezky a pozdravuj Barouška, je to krasavec

Re: Děkujeme

(Angelka, 22. 4. 2011 15:44)

Tak bohužel, já už do Prahy nepojedu, nejspíš se už budu chystat na rodičovství, budu se hárat a to tam prý takové holky nesmí. Panička tam ale určitě pojede, vezme Barouška, jinak ten tě taky zdraví.

Re: Re: Děkujeme

(Bonamy, 22. 4. 2011 18:24)

Tak to je škoda, ráda bych viděla na vlastní oči, jak možná budu vypadat, přeci jen, máme to v genech být pěkné holky :)
No nevadí, třeba někdy jindy a Barouška uvidím taky ráda.Jede se jen podívat nebo vystavovat?

Re: Re: Re: Děkujeme

(Angelka, 22. 4. 2011 19:02)

Jede se vystavovat. Pěkný holky, to my jsme, panička říká, že když tě viděla, že máš očka a výraz jako já, taky takový mazel a kulíšek v jednom.

Re: Re: Re: Re: Děkujeme

(Bonamy, 22. 4. 2011 21:24)

Tak to se moc těšíme a budeme držet palce, aby se Baroušek líbil.
Jo jo, očka máme krásná, jen se to prý moc nelíbí na výstavách, někdo říká, že my s isabelovou barvou můžeme mít narůžovělý nosánek a světlá očka, ale podle standardu je to špatně :(
Jinak dneska jsem byla na krásném výletě a umím už docela poslouchat na povely.Páníček to vše zdokumentoval a dal na stránečky.
Tak zatím ahoj.

Držíme palce

(Bonamy, 21. 4. 2011 10:42)

Zdravíme starší sestřičku a držíme palečky ať se v květnu zadaří a rodinka se rozrůstá.Posílám adresu mých stráneček, tak když budete chtít, můžete se na mě podívat. Tak zatím pac a mějte se

Re: Držíme palce

(Bonamy, 21. 4. 2011 10:43)

www.bonamy-staffspirit.eu