Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak si mě vybrali, jupí.

7. 6. 2010

 

Angelka se narodila v Družci kousek od Kladna. Její rodiče jsou Champínka a Forestík jedné moc fajn paničky Jiřinky Forejtové. Hledala jsem psí slečnu AST a když jsem narazila na nabídku již zmíněných miminek tak se nedalo odolat a udělat návštěvu, aby člověk věděl do čeho jde (přeci jen jsem už z chovu větších plemen vyšla, máme doma jen malé jorkšírky). Když jsem viděla kukuč malé Angelky, tak jsem sama v sobě měla jasno i když jsem si původně jela spíše zamluvit malou Aschlinku.

p1010072.jpg

No řekněte, copak se dalo tomuto krásnému a úžasnému stvořeníčku odolat? Dostala mě svoji zvědavostí a nádherným pohledem. Asi jsem se ji první den zalíbila a ráda za mnou chodila až nakonec zkončila v mém náručí spokojeně spící po tom únavném předvádění se a snahu zapůsobit, i když popravdě to vůbec nemusela dělat, stačil ten její kukuč a měla vyhráno princezna. 

stenatka-035.jpg

Tak to byl náš poznávací den.

 

Naše další návštěva byla na seznámení ještě naší dcery, Angelky hrací paničky. Byli jsme ji všichni koupit základní výbavičku, nějaké hračky a jeli se podívat za naší psí slečnou. 

p1010049.jpg

Kačce, jak se jmenuje moje dcera se Angelka moc líbila a myslím, že tomu bylo i naopak. Bylo hodně štěněčích pusinek a vrtění ocásku. Bylo krásně, tak jsme si návštěvu užívali venku na zahrádce a věřte, že to byla velká zábava. Štěňátka jsou jak čiperky, lítali sem tam a nejlépe každý jinam aby bylo co hlídat. Angelka dokázala, že patří k těm zvědavějším a musela prozkoumávat terén a ochutnávat kytičky a vše co ji přišlo do cesty. Ostatní nezůstávali nijak pozadu a zkoumaly krásy zahrady.

p1010076.jpg

Než jsme odjížděli domů, všechna štěňátka už spokojeně spinkala avšak ta naše maličká byla jako první a zkuste hádat kde zas usnula? No samozřejmě, že u své nastávající paničky. Dala jsem ji opatrně do ohrádky a krásné bylo, že se ani nepohnula, jak byla uložená tak spokojeně spinkala i poté, co se k ní přitulila sestřička. Nechme je spinkat a těším se až zas za ní pojedu a nejlíp by bylo, kdyby už jela se mnou domů

stenatka-045.jpg