Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o mě

4. 6. 2010

 

Narodila jsem se dne 21.2.2009 mamce CHAMPAGNE  AMAZONKA a tatíkovi DEEP  FOREST  AMAZONKA v chovatelské stanici Staff Spirit nedaleko Kladna.

Má lidská mamča Jiřinka Forejtová mi dala jméno

ANGELA GODLIKE STAFF SPIRIT

takže v budoucnu uvidíme jaký bude ze mě anděl.

To víte nenarodila jsem se sama, mám ještě 3 sestřičky a jednoho brášku s kterými jsem se učila pomalinku poznávat svět a veškeré taje toho lidského světa. Když jsme konečně otevřeli očička, tak bylo vše zajímavé, všichni jsme byli zvídaví, ale nožičky ještě moc neposlouchaly,tak jsme nabírali sílu z mamčina mlíčka, abychom byli silní vše prozkoumat a vybádat. Trochu jsme povyrostli a už vše nás zajímalo kde se co pohlo tomu jsme nemohli odolat. Tak začal náš štěněčí život a radovánky. Taťka s mamčou byli na nás pyšní, ale taky byli rádi, když si chvíli od nás odpočinuli i když my nevědomky jsme je trochu štípali těmi našemi zoubkami. Nejraději jsme dováděli s mopem, to byla sranda, když jsme se přetahovali s naší hodnou chovatelkou, ale ta vždy s námi měla trpělivost a byla ráda jak krásně rosteme. I když mop nás připoutal, tak se musím pochlubit, že mě také zajímala hadice od vysavače a když se nikdo nedíval, tak ta černá hmota v květináči čemu vy lidi říkáte hlína. Ale jinak kolem nás byly samé hračky a my je ještě rozšiřovali o ty co se nám líbily.

100_0307.jpg 

Jednoho dne jsem měla divné tušení Jiřinka otočila stránku kalendáře kde se psalo, že je 6.4.2009 už jsem si zvykla, že když něco začne hrát, takže si to přiloží k uchu a do té krabičky stále něco povídá, prý tomu říkají mobil, no nevím ještě jsem se k němu nedostala, ale až se dostanu tak jsem zvědavá, kdo mě tam uslyší a kam se dovolám. Ten den jsem zpozornila, zase domlouvala setkání,že se přijde na nás někdo kouknout, už jsem to zažila, když si přišli okouknout cizí lidé mého brášku a dvě sestřičky, dověděla jsem se, že se jim říká noví páničkové. Tak jsem nevěděla, jestli se mám radovat  nebo mít strach, neboť jsem si uvědomila, že je vůbec nebudu znát a zdalipak budou hodní jak Jiřinka jsem si říkala. No uvidíme, do zítra ještě velká doba a možná si mě ani nevyberou, třeba se jim bude líbit sestřička, tak jsem vše vhodila za štěněčí hlavu a sladce jsem usnula.

100_0801.jpg 

 Druhý den jsem nemohla dospat, tak jsem byla už o půl sedmé vzhůru, kdy jsem se zase napapala a uděla pár loužiček. No, za ty se stydím, ale prý se to zlepší až povyrostu, tak nevím. Jenže dlouho nikdo nejel, tak jsem zase usnula. Ještě neuběhl ani půl den a přišla pro nás Jiřinka, my totiž spinkáme v ložnici heč. Otevřela dveře do obýváku a ty dva cizí lidé už tam byli. Byla to paní s pánem, neveděla jsem koho prvně očuchat, ale vybrala jsem si tu paní. Hned mě začala hladit a to se mi líííííbilo. Ale byla tak hodná, že nehladila jen mě, ale i brášku a sestřičky.  Jenže jsem nevěděla co bude dál, zdáli se mi sympatičtí, ale to víte nezáleží na mě i když se o mě jedná. Vybírali stále mezi mnou a ještě jednou sestřičkou. To víte, taky jsme je poštípali těmi našemi zoubky, abychom otestovali jakou mají výdrž, ale zdálo se nám, že jim to vůbec nevadí. Tak jsem se rychle rozhodovala, jestli mám na ně zapůsobit nebo ne. Mě se líbili a říkali že doma mají ještě dva pejsky, tak jsem si říkala, to by mohla být i sranda, měla bych psí kamarády. Tak jsem začala působit, ale taky jsem dělala, že jsem i hodnější, jen aby si vybrali mě. Paní byla hodná, tak jsem se kolem ní začala točit i když sourozenci, taky nechtěli být pozadu. Všechno nás tak zmohlo, že jsme všeci nakonec usnuli a já vůbec nevěděla jak to dopadlo.

Tak kouněte jak jsem jim pózovala:

stenatka-035.jpg

 

U té paní? Jéééééé to se spinká. 

stenatka-045.jpg

A JAK TO VŠE DOPADLO?

Tak jsem se dověděla, až jsem se vyspinkala, že si vybrali právě mě. Musím se pochálit udělala jsem dojem. Ještě mě nechali u maminky a tatínka, protože jsem ještě malá a  půjdu na včeličku. Ale za 14 dní si pro mě přijedou to slíbili. Takže teď dlouho počítám, protože tolik nožiček nemám, ale jestli jsem to dobře spočítala, tak 21.4.2009 pojedu do nového domova. V ten den budu mít radost i smutek zároveň, půjdu od rodičů a sourozenců a taky od Jiřinky, ale zase se budu těšit na své nové psí kamarády a samohřejmě na páničky. Věřím svým novým pánům, že mě sem tam za mamkou a taťkou dovezou ukázat.

No, abych nezapoměla, musím vám pořádně představit svoji novou paničku říkají ji Dana a prý to bude ona co mě bude chodit cvičit a rozmazlovat mě. Koukněte jak už nám to jde.

 

stenatka-022.jpg

Aby nám to ještě nešlo? Taťka s mamkou jsou šikuli, tak jim nesmím udělat ostudu.

No, ale to už jsem se opravdu unavila, tak jsem vyzkoušela, jak se mi bude spinkat u Danuš, sourozencům jsem jen svolila, aby jí leželi na nohou, bude to přeci jen moje panička. 

stenatka-042.jpg


No a takhle to vše začalo a budem vás informovat co se stále u nás dělá a co bude nového.