Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se mi daří

7. 6. 2010
 No co vám mám povídat. Moje smečka mě přijala vcelku dobře, jen jedna psí madam mě trochu zlobí, nechce si se mnou hrát, jmenuje se Ladynka.

laddy-2.jpg

Zkoušela jsem to hodněkrát, ale bohužel se mě asi bojí, protože jsem větší než je ona. Zato naše adoptivní maminka Happynka mě přijala a stará se o mě, snaží se mi ukazovat, jak se mám chovat a učí mě i hlídat, ale to se mi nechce, protože se ráda mazlím a jsem šťastná, když mě nějaké děti přes plot pohladí.

hepka-2.jpg

No a co říci na své páníčky? Panička se mi věnuje, krmí mě, mazlí se se mnou a taky po mé maličkosti chce nějaké cviky. Moc mě to nebaví, ale zas se mi líbí, když vidím, jakou má radost, že jsem udělala co po mě chtěla a dá mi za to mňamku. Mám nejraději piškoty, za ty bych udělala cokoli. Už se mi i podařilo ji rozlobit, to když jsem zkoušela co vydrží její pantofle, ale mě náhodou chutnali a byla to náhodou sranda jak lehce se to trhalo. Tak já zas něco písnu až budu mít novinky, ještě musím paničce říct, ať sem dá nějakou moji novější fotečku, aby jste si nemysleli, že vůbec nerostu. Tak se mějte a dík, když se na mě občas podíváte.

dsc04014.jpg